Websupport | Podcasty o online podnikaní

Ako sa robí softvér na mieru (Radek Tančouz)

June 4, 2021

Uvažujete nad softvérom na mieru? Či už ako tvorca alebo klient? Zorientovať sa v tejto problematike nie je vždy jednoduché - nech už premýšľate, ako pri takejto spolupráci nastaviť očakávania alebo ako čo najlepšie pochopiť potreby klienta. A aj keď sa hovorí, že existuje softvér, alebo aplikácia na všetko, nie vždy to platí. Ako takýto vývoj prebieha, ako sa vyberajú vhodné technológie, ako sa projekty odovzdávajú, nám v diskusii prezradí Radek Tančouz.

Radek je zakladateľ a CEO spoločnosti RTsoft. V RTsoft sa spolu s tímom zameriava na tvorbu softvéru na zakázku, informačných systémov na mieru, biznis analytiku a vývoj mobilných aplikácií, webov a e-shopov. Vďaka svojmu prístupu získali s RTsoft ocenenie Zodpovedná firma roku 2020. Medzi ich top klientov patrí jedno z najväčších a oceňovaných kníhkupectiev Knihy Dobrovský, či Moravské naftové doly, Sazka, Zásilkovna a ďalší.

V diskusii s Radkem Tančouzem sa dozviete:
- Prečo sa rozhodli robiť riešenia na mieru
- Pre aké projekty a spoločnosti je takáto spolupráca vhodná
- Ako vyzerá proces od návrhu po odovzdanie riešenia
- Ako si otestovať spoluprácu s partnerom
- Ako nastaviť spoluprácu externej firmy a interného IT tímu
- Čo pre neho znamená zodpovednosť v podnikaní

Diskusiu moderuje Fero Volár, ktorý je Head of Server products vo WebSupporte a píše blog alian.info.

WebSupport Tech Talks sú diskusie s expertmi o témach ako cloud, vývoj aplikácií a webov, backend, DevOps, bezpečnosť, vzdelávanie v tímoch a open-source.

Podbean App

Play this podcast on Podbean App